Черг немає. Як у мечеті «Ар-Рахма» в Києві запрацював центр COVID-вакцинації

Київ media

Про це повідомляє МОЗ.

Під час відкриття перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комаріда подякував Верховному Муфтію України шейху Ахмеду Таміму та імаму-хатибу мечеті Ар-Рахма шейху Хасану Ахатову за те, що попри COVID вони закликають мусульман щепитися та надають шанс зробити вакцинацію більш доступною кожною.

“Ми робимо усе можливе, щоб кожен житель України міг отримати щеплення та захистити себе й оточуючих від важкого перебігу COVID-19 та смерті. Відкриваючи центр вакцинації в мечеті Ар-Рахма, ми розширюємо можливості для охочих вакцинуватися”, – зазначив перший заступник очільника МОЗ Олександр Комаріда.

“Наш пункт вакцинації відкритий не лише для прихожан мечеті. Він працюватиме для всіх бажаючих. Особливо зручно буде для тих людей, які живуть поблизу. Релігія зобов'язує нас зберігати життя та берегти своє здоров'я. Пророк Мухаммад сказав: "Не буде досконалою Віра мусульманина, якщо він не бажає іншим того ж, що бажає собі з добра”, – зауважив імам-хатиб мечеті Ар-Рахма шейх Хасан Ахатов.

Як повідомляє телеканал “Київ” в ефірі “Київ. NewsRoom”, станом на зараз черг немає, медики очікують людей. В мечеті можна буде вакцинуватись всіма доступними в Україні вакцинами на даний момент, а саме: Pfizer, CoronaVac, Moderna та AstraZeneca. Зробити це можна через HELSI.me, або ж в порядку живої черги.

"Мечеть знаходиться на горі "Щекавиця", і ті хто проживає неподалік від неї зможуть швидко вакцинуватись. Особливо це стосується літніх людей. В нашій релігії сказано що потрібно берегти своє здоров'я та життя", - наголосив імам-хатиб мечеті Ар-Рахма шейх Хасан Ахатов.
Мечеть «Ар-Рахма» є першою соборною мечетю Києва. Її будували протягом 1996-2011 років Духовним управлінням мусульман України поблизу історичного Щекавицького кладовища. Сьогодні її можна відвідати всім охочим, а також є можливість послухати безкоштовні лекції про Іслам.

https://www.youtube.com/watch?v=XBpiQUFh4fM

Нагадаємо, 15 листопада у готелі "Національний" відкрився пункт вакцинації.

Фото: МОЗ