Наступна хвиля COVID-19 може розпочатися в Україні у січні наступного року - KSE

UNN

Нова хвиля COVID-19 в Україні може розпочатися у січні 2022 року. Про це повідомив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко, передає кореспондент УНН.

Цитата

“Ми очікуємо зростання, початок зростання захворюваності на COVID-19 всю таку наступну хвилю вже з початку наступного року”, — сказав Ганиченко.

Деталі

За його словами, зростання захворюваності очікується вже з січня наступного року, якщо не буде введено локдаун, який цього року допоміг відстрочити хвилю коронавірусу до середини лютого.

“Але тут вже буде накладатись фактор зростання в Європі. Наскільки це швидко і чи прийде це в Україну. І наскільки в нас будуть змінені карантинні обмеження саме у період новорічних свят і в період січня. Чи буде у нас аналог того локдауну, який був у нас в січні цього року”, — розповів Ганиченко.

Доповнення

Епідеміолог Людмила Мухарська також прогнозує пік нової хвилі COVID-19 на січень 2022 року.

В Україні зафіксовано вже 3,35 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу, 22 листопада, — 12,7 тисячі, що на 70% більше показника днем раніше. Високий показник летальних випадків за добу — 720.