МОЗ закупило ноутбуки для лікарів, які проводять щеплення від COVID-19

NTA

Міністерство охорони здоров’я закупило 372 ноутбуки та оптичні мишки для медичних закладів, які проводять щеплення від COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«Заклади охорони здоров’я, що проводять вакцинацію українців від COVID-19, отримають нові ноутбуки. Міністерство охорони здоров’я сьогодні відвантажило зі складу 372 нових ноутбуки та оптичні мишки», – йдеться в повідомленні.

Наразі нову техніку відправили в усі регіони України.

«Міністерство закупило нову техніку, щоб полегшити роботу наших лікарів. На сьогодні медичні записи про пацієнтів вносяться до електронної системи охорони здоров’я. Тому забезпеченість портативними комп’ютерами – це необхідність, у якій ми намагаємося допомогти», – повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Зазначимо, що саном на сьогодні в електронній системі охорони здоров’я працюють понад 5 тис. медичних закладів. До ЕСОЗ внесені понад 523 млн електронних медичних записів, зокрема візити, діагнози, призначення та висновки про пацієнта.

Користуються електронною системою охорони здоров’я загалом понад 32 млн українців, які обрали свого сімейного лікаря.

Загалом від початку вакцинальної кампанії проти COVID-19 для забезпечення закладів охорони здоров’я необхідною технікою за ініціативи МОЗ були закуплені 597 ноутбуків та оптичних мишок за кошти спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2021 року в Україні оформлення усіх лікарняних відбувається винятково з внесенням даних до електронної системи охорони здоров’я.

Читайте також «Нові електронні лікарняні. Як система діє на практиці».

А також «Електронні лікарняні. Інструкція, як правильно оформити».