Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від ускладнень COVID-19 померли дві людини

Online Нова Каховка

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізовано шість хворих на COVID-19. Також зафіксували дві смерті від ускладнень хвороби.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 109 хворих на СОVІD-19 та 38 – на пневмонію. Про це сьогодні, 24 листопада, редакції Online НК повідомили в центральній міській лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 224 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них 7 мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 1 хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 1 COVID-хворого з Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 5 хворих на пневмонію жителів громади.

За добу в інфекційному відділенні померли дві людини: один житель Новокаховської громади і мешканець Каховського району. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 8 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2122 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 24 листопада на обліку перебуває 50 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2079 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 240 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!