Кіровоградщина протягом двох тижнів перебуває на піку захворюваності на COVID – Оперчук

UA: Cуспільне мовлення

У Кіровоградській області протягом двох тижнів фіксують найвищі показники захворюваності на коронавірус з початку епідемії, завантаженість лікарняних ліжок, забезпечених киснем, складає 58,5%. Такі дані на 24 листопада озвучила головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук під час онлайн-наради з керівниками районів та громад. З її слів, показникзавантаженості ліжок наближає область до ”помаранчевої” карантинної зони.

Кіровоградська і Тернопільска області перебувають у ”жовтій” карантинній зоні, решта регіонів України– у ”помаранчевій” та ”червоній”.

За словами Надії Оперчук, зростає й показник смертності від ускладнень захворювання: протягом двох тижнів щодня фіксують від семи до 14 смертей.

Що відомо На 24 листопада хворіють 4081 житель області, 221 з яких – діти. Центр вакцинації в приміщенні кропивницької автостанції закриють. Коли і чому. В обласній лікарні у Кропивницькому повністю заповнені інфекційні відділення. Кропивничанка тиждень не могла отримати довідку про протипоказання до вакцинації від коронавірусу. Читайте також На Кіровоградщині минулої ночі чистили дороги 15 снігоприбиральних машин. Жителі Світловодська вийшли на акцію протесту, вимагаючи вирішити питання з теплопостачанням. На Кіровоградщині машина екстреної меддопомоги в'їхала у відбійник. Травмувався водій.