"Безнадійних тут не лікують": пацієнтка розповіла про жахи в харківській лікарні

Новини.LIVE

Пацієнтка однієї з харківських лікарень розповіла про ситуацію в лікарнях і ставлення лікарів до хворих на коронавірус. За її словами, ставлення до пацієнтів огидне, а ліжок практично немає.

Про це пацієнтка лікарні розповіла журналісту Новини.LIVE Kharkiv.

Читайте також: У Харкові лікарів звинуватили у смерті людини. Чоловік помер від коронавірусу за ніч

Харків'янка розповіла про жахи в лікарнях

Пацієнтка провела в лікарні майже 5 тижнів з пневмонією через коронавірус. Більшість померлих не були вакциновані. Ставлення лікарів до сильно хворих - жахливе.

"Через завантаженість хворими алгоритм такий - якщо людина у важкому стані і невакцинована, її не лікують, не підходять санітарки, не підносять навіть качку – типу безнадійні, і нема чого витрачати час і сили медиків. А нових таких пацієнтів кладуть на ще неостиглі ліжка щойно померлих. У мене є протипоказання проти щеплень, і тепер після цієї хвороби, я дуже шкодую, що я була не щеплена, адже все це дуже страшно",- каже дівчина.

Ситуація з коронавірусом в Харківській області

У Харкові та області почнуть пускати в громадські заклади тільки тих людей, які мають довідку про вакцинацію, негативний тест на COVID - 19 або довідку, що підтверджує одужання.

У Харкові триває кампанія з вакцинації населення. У міськраді розповіли, чи спостерігалися побічні реакції у щеплених городян. Зокрема, важких побічних ефектів не фіксувалося.