У Києві 23 листопада виявили понад 100 порушень під час перевірок дотримання карантинних вимог

Київ media

23 листопада на основі моніторингу дотримання карантинних вимог інспектори Держспоживслужби виявили 110 порушень. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Києва в Facebook.

Загалом інспектори 23 листопада перевірили 357 об'єктів.

Зокрема, 73 заклади громадського харчування, 86 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 81 – непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок, торговельно-розважальний центр, заклад культури, 9 аптек/оптик, 8 салонів краси, спортклуб та 97 закладів побутового обслуговування населення.

За результатами моніторингу загалом зафіксували 110 порушень.

Крім того, за час перевірки 23 листопада правоохоронці провели 829 перевірок: у громадському транспорті – 320 та 509 – на об’єктах господарської діяльності. Перевірка показала, що не усі кияни дотримуються карантинних правил.

Так, через відсутність ковід-документації на об’єктах господарювання було складено 7 протоколів.

За недотримання маскового режиму у транспорті правоохоронці винесли 166 постанов.

Нагадаємо, що з 1 листопада у транспорт та заклади харчування пускають лише вакцинованих або за наявності ПЛР-тесту чи довідки про те, що людина нещодавно перенесла хворобу. У разі відсутності необхідних документів у громадян правоохоронці складають адмінпротоколи про порушення правил карантину, які потім направляються до суду для ухвалення рішення. Передбачений КУпАПом штраф – від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір штрафу визначає суд.

Фото: unsplash