"У вигляді порошку через ніс": Путін ревакцинувався від коронавірусу подвійною вакциною

ТСН

Президент РФ Володимир Путін заявив, що ревакцинувався від коронавірусу подвійною вакциною, другу частину якої прийняв у вигляді порошку через ніс.

Про це він розповів під час наради із членами російського уряду.

"Спочатку зробив це у вигляді уколу, а наступного дня, після розмови з Денисом Юрійовичем (заступник голови центру ім. Гамалеї з наукової роботи Денис Логунов) він же сам, до речі, мені зробив і другу частину цієї процедури, а саме цей порошок. Це просто той же шприц, тільки замість рідкої субстанції він набрав порошок, попросив вдихнути глибоко на рахунок три", - зазначив він.

Російський президент додав, що жодних особливих відчуттів після цього не було.

"П'ятнадцять хвилин я потім посидів, і все на цьому закінчилося. Жодних відчуттів, чесно кажучи, у мене не було. Просто нічого", — зазначив Путін.

Нагадаємо:

Путін повідомляв, що вакцинувався уперше 23 березня. Процедура була не публічною і спершу Путін не уточнював, яким саме препаратом вакцинувався. Згодом сказав, що вакцинувався російським "Супутником V".

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також:

У Росії зареєстрували нову вакцину проти COVID-19: для кого вона і як називається

Угорщина відмовилася закуповувати російські та китайські COVID-вакцини

Росія другий день поспіль б'є рекорд із COVID-смертності

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.