Загальна кількість смертей за весь час пандемії у ФРН перевищила 100 тисяч

UNN

Загальна кількість смертей за весь час пандемії в Німеччині склала 100 119. Про це свідчать опубліковані в четвер дані Інституту вірусології імені Роберта Коха (підпорядковується МОЗ ФРН), передає УНН.

Деталі

Минулої доби в країні від наслідків захворювання, що викликається коронавірусом, помер 351 пацієнт. Число підтверджених нових випадків зараження коронавірусом у ФРН за минулі 24 години зросло на 75 961, що стало черговим максимумом за весь час пандемії. З початку епідемії інфекція була виявлена ​​у 5 573 756 жителів ФРН. Одужали 4 744 400 особи.

Семиденний показник поширення коронавірусу в Німеччині (кількість випадків зараження протягом тижня на 100 тис. осіб) в даний час досяг нового рекордного значення і склав 419,7. Напередодні цей індекс дорівнював 404,5. місяць тому він становив 110,1. Число госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом на 100 тисяч мешканців протягом семи днів — важливий індикатор для можливих обмежень суспільного життя — становить 5,74.

Доповнення

В останні тижні захворюваність COVID-19 у Німеччині стрімко зростає. 18 листопада в. о. канцлера ФРН Ангела Меркель провела зустріч із главами федеральних земель, за підсумками якої було прийнято новий пакет заходів, спрямованих на стримування темпів поширення інфекції.

Якщо раніше основним критерієм при виборі обмежувальних заходів з боку влади був семиденний показник захворюваності, то наразі вирішальним фактором є індекс госпіталізації. У зв’язку з цим у країні запроваджуються три різних рівнів заповненості клінік (три, шість і дев’ять), відповідно до яких будуть затверджуватись ті чи інші обмеження. Крім того, згідно з рішенням влади, всі працівники сфери догляду за літніми та інвалідами повинні пройти обов’язкову вакцинацію від коронавірусу.