У Києві 24 листопада під час перевірок дотримання карантинних вимог знову виявили понад 100 порушень

Київ media

24 листопада на основі моніторингу дотримання карантинних вимог інспектори Держспоживслужби виявили 108 порушень. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Києва в Facebook.

Загалом інспектори 24 листопада перевірили 429 об'єктів.

Зокрема, заклад освіти, 112 закладів громадського харчування, 121 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, 119 – непродовольчими товарами, 2 торговельно-розважальні центри, заклад культури, 12 аптек/оптик, 11 салонів краси, спортклуб та 49 закладів побутового обслуговування населення.

За результатами моніторингу загалом зафіксували 108 порушень.

Крім того, за час перевірки 24 листопада правоохоронці провели 893 перевірок: у громадському транспорті – 335 та 558 – на об’єктах господарської діяльності. Перевірка показала, що не усі кияни дотримуються карантинних правил.

Так, через відсутність ковід-документації на об’єктах господарювання було складено 13 протоколів.

За недотримання маскового режиму у транспорті правоохоронці винесли 243постанови.

Нагадаємо, що з 1 листопада у транспорт та заклади харчування пускають лише вакцинованих або за наявності ПЛР-тесту чи довідки про те, що людина нещодавно перенесла хворобу. У разі відсутності необхідних документів у громадян правоохоронці складають адмінпротоколи про порушення правил карантину, які потім направляються до суду для ухвалення рішення. Передбачений КУпАПом штраф – від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір штрафу визначає суд.

Фото: unsplash