На Львівщини медики рятували жінку від кардіогенного шоку, а виявили COVID-19

Новини.LIVE

Медики міста Червонограда що на Львівщині врятували місцеву жительку від кардіогенного шоку, а потім виявилося, що причина недуги – COVID-19.

Про це повідомляє Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини катастроф.

Читайте також: Вижив після клінічної смерті: як на Львівщині медики рятували непритомного чоловіка. Фото

Подробиці інциденту

https://www.facebook.com/emergency.lviv/posts/3080856788795073

За словами медиків, коли вони прибули на виклик, 82-ріяна жінка була бліда та в холодному липкому поту. І, як з’ясувалося після огляду, з кардіогенним шоком.

"Кардіограма показала гострий коронарний синдром. Ввели необхідні ліки й узгодивши госпіталізацію, вирішили транспортувати пацієнтку в лікарню Львова" – розповідає лікарка з медицини невідкладних станів станції "Червоноград" Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф Ірина Берегівська.

Лікарі додають, що нічого не вказувало на погіршення стану, пацієнтка була стабільною, із добрим тиском та пульсом. Утім, незваэаючи на показники, пацієнтка втратила свідомість.

"Валентина втрачає свідомість. Перевіряєм пульс, проводимо непрямий масаж серця. Оцінка ритму показала фібриляцію, а отже, потрібно застосовувати дефібрилятор. В той час машина "швидкої" уже зупинилася, максимально притиснувшись до узбіччя. В її салоні двоє медиків борються зі смертю. Розряд. Вводимо необхідні ліки, пацієнтка в ларингіальній масці на штучній вентиляції легень. Діємо за протоколом. Через дві хвилини другий розряд, далі третій. І менш як за 10 хвилин в жінки відновилося самостійне дихання, пацієнтка відкрила очі. Ми зв’язалися з нашою ОДС, вони – зателефонували в Львівську обласну клінічну лікарню, й надворі нас уже чекала бригада лікарів" – пригадує випадок Ірина Берегівська.

Наступного дня медики дізнавалася в колег про стан пацієнтки. У жительки Червонограда крім численних тромбів, виявили коронавірус. Схоже, що тромбоз спровокував саме він. Жінку в стабільному стані перевели в лікарню для хворих на COVID-19.

Більше новин зі "швидких" Львівщини

23 жовтня близько опівночі інспекторам роти тактико-оперативного реагування у Львові прийшов виклик на вулицю Корольова. Там, зі слів заявника, живе його батько, який вже 7 днів не виходить на зв'язок.

21 жовтня, мешканці Львівщини деякий час не могли викликати швидку, через збій у роботі лінії "103". Причиною якого стали - технічні неполадки.

7 жовтня, на автодорозі "Київ-Чоп" автомобіль "швидкої допомоги" наїхав на пішохода.