Один із регіонів України відмовився виходити з «червоної» зони

UA.NEWS

Львівська область навіть попри стабілізацію показників із захворюваністю на коронавірус не хоче виходити із «червоної» зони карантинних обмежень. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що не зважаючи на покращення, важливо дотримуватись карантинних обмежень та продовжувати вакцинацію. До того ж, попереду різдвяно-святковий період, який може стати фактором ризику з точки зори епідемії.

«У вівторок буде засідання комісії ТЕБ і НС. І враховуючи те, що у нас визначається позитивна тенденція, показники у нас дозволяють вийти з "червоної" зони, ми за проханням адміністрації, вирішили поки що утримувати на території "червоний" рівень епіднебезпеки до більш стабільної ситуації»

Нагадаємо, у двох «червоних» областях - Луганській та Львівській - стабілізували показники по коронавірусу. Втім, вони поки перебувають у «червоній» зоні. Як у Луганській, так і у Львівській областях рівень госпіталізацій теж знаходиться у межах норми.