Влада Іспанії вводить жорсткий карантин в країні

Medpravda.ua

Як повідомляє Catalan News, попри 79% вакцинованого населення і те, що нова хвиля коронавірусу в Іспанії на даний момент значно нижча за рівні, що спостерігаються в Австрії та Нідерландах, влада Іспанії прийняла рішення контролювати ризик підвищення рівня захворюваності і ввести карантинні обмеження. На даний момент завантаження ліжок інтенсивної терапії пацієнтами з COVID-19 по всій країні в середньому становить скромні 5%, але в деяких регіонах, таких як Каталонія та Арагон, цей показник перевищує 11%.

Регіони Іспанії, зокрема Каталонія, запроваджують жорсткі карантинні обмеження. Ще з середини жовтня 2021 р. практично всі обмеження на Covid-19 у Каталонії було знято після рішення Служби цивільного захисту знизити рівень ризику пандемії з надзвичайної ситуації до попередження. Але вже через місяць уряд Каталонії запровадив карантинні обмеження ще на 14 днів, з 19 листопада до 2 грудня 2021 р.

Влада ввела вимоги при вході до всіх громадських закладів надавати докази вакцинації від COVID-19 або негативний тест. На даний момент влада чекає схвалення від судів за цими обмеженнями (обов'язковими перепустками), які можуть розглядатися як такі, що порушують основні громадянські свободи. Експерти це пов'язують з тим, що Іспанія хоче знизити ризик поширення коронавірусу та залишитися туристично привабливою у новому курортному сезоні 2022 р.

Подробиці за посиланням.

«МП» також писала, що в Німеччині вакциновано 68% населення, а захворюваність на Covid-19 знову б'є рекорди.