Сподівання були марними: Львів залишається у "червоній" зоні карантину. Відео

Новини.LIVE

Під час брифінгу 25 листопада директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Орест Чемерис, розповів про епідситуацію в області. А також зазначив, що поки Львівщина залишається у червоній зоні.

Про це повідомляє сайт 032.ua.

Читайте також:

На Львівщини медики рятували жінку від кардіогенного шоку, а виявили COVID-19

https://t.me/novynylivelviv/898

Чому Львів не покидає "червону" зону?

Орест Чемерис повідомив, що попри спад активної фази захворювань на Львівщині, показники залишаються доволі високими. Завантаженість ліжкової мережі становить - 49,5%. До сьогодні реанімаційні відділення у лікарнях залишають заповнені пацієнтами.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА наголосив, що наразі виходу із "червоної" зони на Львівщині не очікують. Керівництво обласної адміністрації направило клопотання до уряду, в якому попросили не виводи Львівщину з "червоної" зони. Влада очікуватиме більшого покращення показників. Тож на останній тиждень у Львові діятимуть крантинні обмеження "червоної" зони.

"Ми маємо звикати до життя з коронавірусною хворобою. Звичайно, особи та бізнес, що вакциновані матимуть певні переваги. Щодо функціонування новорічних ярмарків та ринків поки нічого не відомо. За клопотанням адміністрації вирішили поки утримувати на території області “червоний” рівень епіднебезпеки до більшої стабільної ситуації", - повідомив Орест Чемерис.

https://www.facebook.com/lviv032ua/videos/683066995998672

Більше новин про карантин на Львівщині

Студенти Львівського національного університету ім. І.Франка та Національного університету "Львівська політехніка" закінчать навчальний рік дистанційно. Вони вирішили не повертати здобувачів освіти в аудиторії.

На Львівщині підтвердили штам коронавірусу "Дельта+" більше, ніж у 70 людей. Всі вони перебувають зараз у стаціонарі.

На Львівщині виявлено підпільну типографію, яка виготовляла та збувала підроблені сертифікати про вакцинацію від COVID-19.