Контроль карантинних обмежень на Вінниччині суттєво посилюється

ВІТА ТБ

Протягом 19-25 листопада провели 126 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання різних форм власності, зокрема - дві рейдові перевірки з органами правопорядку, під час яких охопили 43 об’єкти.

За порушення вимог законодавства до адміністративної відповідальності притягнули сім осіб.

Як свідчить статистика, минулого тижня порушення фіксувалися на кожному 18-му об'єкті нагляду, що становить 5,6 % від загальної кількості:

Окрім того, спеціалісти управління здійснили 128 заходів з інформування населення щодо профілактики захворювання. В ході моніторингових обстежень фахівці надають рекомендації щодо необхідної кількості засобів індивідуального захисту та деззасобів, нанесення дистанційних розміток, кількості одночасного перебування споживачів, фасування продуктів харчування.

Оскільки спостерігається погіршення епідемічної ситуації із захворюваності на COVID-19, контроль за дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби суттєво посилюється, — інформує головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Нагадаємо, на минулому тижні фахівці Держпродспоживслужби на Вінниччині провели майже три тисячі рейдів. Перевірили різні заклади: магазини продовольчих та непродовольчих товарів, заклади громадського харчування.