"Реанімаційні відділення заповнені": влада прокоментувала ситуацію з COVID-19 на Львівщині

Новини.LIVE

Число пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою на Львівщині, не змінюється. як і коефіцієнт підтверджених випадків. Кількість осіб, які госпіталізуються, залишається на стабільному рівні - в межах 160-185 осіб щоденно.

Про це повідомив керівник департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, передає Львівська ОДА.

Читайте також: Сподівання були марними: Львів залишається у "червоній" зоні карантину. Відео

Детальніше про ситуацію

За словами Ореста Чемериса, станом на сьогодні завантаженість ліжкової мережі становить 49,5%. Реанімаційні відділення залишаються заповненими та є значна кількість хворих, які перебувають під апаратами ШВЛ.

"Статистика свідчить про те, що надалі потрібно дотримуватися карантинних обмежень, збільшувати темпи вакцинації, оскільки ми свідомі того, що попереду є різдвяно-святковий період. Саме тоді мобільність населення та кількість контактів збільшується, що може стати черговим фактором ризику для росту тенденції захворювань. Тому важливо не забувати про носіння засобів особистого захисту, соціальне дистанціювання та гігієну рук" - наголосив Орест Чемерис.

Водночас він зазначив про змінені обмеження роботи закладів у зонах з жовтим рівнем епідеміологічної небезпеки.

"Відповідно до вчорашньої постанови уряду змінено правила життєдіяльності в межах жовтих зон. У таких місцевостях дозволяється робота спортзалів та кінотеатрів, проведення заходів, але лише за умови наявного сертифіката вакцинації. Ці обмеження майже не зачіпають осіб, які вже провакциновані, адже вони зможуть відвідувати усіх заходи та заклади без перешкод" - сказав Орест Чемерис.

Більше новин про карантин на Львівщині

Студенти Львівського національного університету ім. І.Франка та Національного університету "Львівська політехніка" закінчать навчальний рік дистанційно. Вони вирішили не повертати здобувачів освіти в аудиторії.

На Львівщині підтвердили штам коронавірусу "Дельта+" більше, ніж у 70 людей. Всі вони перебувають зараз у стаціонарі.

На Львівщині виявлено підпільну типографію, яка виготовляла та збувала підроблені сертифікати про вакцинацію від COVID-19.