Відомо, коли Рівненщина ймовірно може вийти з “червоної” зони карантину

Rivne Online

Рівненщина може вийти з “червоної” зони карантину на наступному тижні.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу розповів головний санітарний лікар Рівненської області Роман Сафонов.

За його словами, на території області упродовж 14 днів спостерігається спад захворюваності на COVID-19 та рівня госпіталізації хворих.

– За останній тиждень кількість «ковідних» пацієнтів зменшилась на 23%, кількість зайнятих ліжок із киснем знизилась із 62% до 54%. За останні 7 діб в області захворіли 3674 осіб, тижнева захворюваність становить 525 нових випадків на добу. В «червоній» зоні нас тримає показник позитивних тестів на COVID-19 – 23,4%.

Разом з тим, під час онлайн-брифінгу пан Роман повідомив, що за останні сім днів на Рівненщині зафіксували 332 випадки захворювання дітей на коронавірус. За минулий тиждень (за аналогічний період) – 314. Тобто, спостерігається динаміка зростання на шість відсотків.

– Такий ріст пов’язаний з виходом здобувачів освіти на очну форму навчання. Як і раніше, найчастіше хворіють діти шкільного віку, питома вага таких дітей складає 95 % від тих, що захворіли. Тобто, якщо резюмувати маємо деякі збільшення, але не суттєве. Насправді очікували дещо більше.

Ще кілька днів державна комісія ТЕБ і НС відстежуватиме показники, а тоді ухвалить рішення. Обмежувальні заходи для невакцинованих в будь-якій зоні будуть залишатися в силі.