З опівночі 25 листопада в Чехії оголосили надзвичайний стан

infopost

У Чехії знову буде діяти надзвичайний стан через пандемію. Місцева влада оголосила його на 30 днів з опівночі з четверга на п’ятницю, з 25 на 26 листопада.

Про це повідомили кілька чеських ЗМІ.

Крім того, уряд готується посилити карантинні заходи. Як повідомляє портал Novinky.cz,

ресторани, ймовірно, доведеться закрити після 22.00. Також відбувається згортання публічних акцій. Як повідомляється, відтепер брати участь у спортивних та культурних заходах може максимум 500 осіб.

У зв’язку з пандемією надзвичайну ситуацію у Чехії вперше оголошували минулого року 12 березня. Потім уряд Чехії вдруге вводив надзвичайний стан 5 жовтня 2020 року. Надзвичайний стан у Чехії закінчився 11 квітня 2021 року.

ЗМІ нагадують, що відповідно до Закону про безпеку уряд Чехії повинен негайно повідомити Палату депутатів парламенту Чеської Республіки про введення надзвичайного стану, який, до речі, може скасувати таке рішення уряду про введення надзвичайного стану.

Нагадаємо, 24 листопада на засіданні уряду Словаччини було прийняте рішення про введення двотижневого локдауну [1], протягом цього терміну будуть закриті всі ресторани та магазини, крім продуктових.

InfoPost.Media [2]

Що таке Infopost.Media?
Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

[1] https://infopost.media/u-slovachchyni-vvodyat-dvotyzhnevyj-karantyn/
[2] https://infopost.media/shho-take-infopost-media-rozpovidayemo-v-detalyah/