У Чехії впроваджують надзвичайний стан через спалах COVID-19: які обмеження введуть

Новини.LIVE

Уряд Чехії запровадить з 26 листопада режим надзвичайної ситуації. Це спричинено зростанням кількості хворих на коронавірус.

Про це повідомляє Ceske Noviny та Česká televize.

Читайте також: Робота в Польщі та Чехії: експерт розповів про "плюси" та "мінуси".

Які обмеження введуть

Повідомляється, що надзвичайний стан триватиме 30 днів. Він передбачає скасування різдвяних ярмарок та масових культурно-спортивних заходів за участю понад 1 тис. осіб.

Також уряд вводить обмеження на роботу ресторанів, барів та клубів. Вони будуть зачиненими з 22:00 до 04:59. Людям також заборонено вживати алкоголь у громадських місцях.

Надзвичайний стан спричинений COVID-19

Надзвичайний стан, пов'язаний із коронавірусом, у Чехії вперше ввели 12 березня минулого року. Другий НС було запроваджено 5 жовтня минулого року, він тривав до 11 квітня.

З початку листопада кількість нових хворих на коронавірус у Чехії стрімко зросла. Майже 26 тис. випадків у вівторок, 23 листопада, стали рекордними за час пандемії.

Напередодні стало відомо, що у Чехії з 22 листопада ввели локдаун для невакцинованих проти COVID-19.

COVID-19 у світі - останні новини:

Британські експерти заявили про виявлення нового небезпечного штаму COVID-19. Вони вважають, що цей вірус може стати найнебезпечнішим варіантом інфекції.

Міністерство охорони здоров'я повідомляє, що хронічні захворювання не є протипоказанням для вакцинації від COVID-19. У МОЗ стверджують, що саме регулярні недуги роблять організм більш схильним до сильного впливу COVID-19.