У Німеччині за добу виявили рекордні 76,4 тис. випадків зараження коронавірусом

UNN

Кількість підтверджених нових випадків зараження коронавірусом у Німеччині зросло за добу на 76 414, що стало черговим максимумом за весь час пандемії. Про це свідчать опубліковані в п'ятницю дані Інституту вірусології імені Роберта Коха (підпорядковується МОЗ ФРН), передає УНН.

Деталі

Попередній антирекорд було зафіксовано 25 листопада, коли за добу виявили 75 961 випадок зараження. З початку епідемії інфекцію було виявлено у 5 650 170 жителів ФРН. Від наслідків захворювання, яке викликається коронавірусом, за 24 години в країні померло 357 пацієнтів. Загальна кількість смертей за весь час пандемії в Німеччині досягла 100 476. Одужали 4 775 300 осіб.

Доповнення

Семиденний показник поширення коронавірусу у ФРН (кількість випадків зараження протягом тижня на 100 тис. осіб) зараз також досяг нового рекордного значення — 438,2. У четвер він становив 419,7, минулого тижня — 340,7, а місяць тому перебував на рівні — 113. Число госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом на 100 тис. мешканців протягом семи днів — важливий індикатор для можливих обмежень суспільного життя — становить 5,79.

Контекст

В останні тижні захворюваність COVID-19 у Німеччині стрімко зростає. 18 листопада в.о. канцлера ФРН Ангела Меркель провела зустріч із главами федеральних земель, за підсумками якої було прийнято новий пакет заходів, спрямованих на стримування темпів поширення інфекції. Якщо раніше основним критерієм при виборі обмежувальних заходів з боку влади був семиденний показник захворюваності, то наразі вирішальним фактором є індекс госпіталізації. У зв’язку з цим у країні запроваджуються три різних рівня заповненості клінік (3, 6 та 9), відповідно до яких будуть затверджуватись ті чи інші обмеження. Крім того, згідно з рішенням влади, всі працівники сфери догляду за літніми та інвалідами повинні пройти обов’язкову вакцинацію від коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакцинація, тест або одужання: у Німеччині запрацювали нові COVID-правила