Майбутній канцлер Німеччини відкинув новий локдаун на тлі рекорду інфікованих коронавірусом

UNN

Майбутній канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув ідею запровадження нового локдауну в країні, навіть попри різке погіршення епідеміологічної ситуації через поширення коронавірусу. Про це пише Bild, передає УНН.

Деталі

За інформацією газети, Шольц не вважає за доцільне запровадження повної ізоляції мешканців ФРН. Водночас, як зазначає видання, політик виступає за різке обмеження проведення масових заходів, включаючи спортивні змагання та концерти. Ці обмеження можуть торкнутися не лише нещеплених, а й щеплених громадян, стверджує Bild.

Видання пише, що виконувач обов’язків канцлера ФРН Ангела Меркель, навпаки, виступає за загальний карантин.

Ситуація з коронавірусом у ФРН

За даними Інституту вірусології імені Роберта Коха (підпорядковується МОЗ ФРН), за минулу добу кількість підтверджених нових випадків зараження коронавірусом у Німеччині зросла на 76 414, що стало черговим максимумом за весь час пандемії. Попередній антирекорд було зафіксовано 25 листопада, коли за добу виявили 75 961 випадок зараження.

Погіршення ситуації у Європі

Про погіршення ситуації із COVID-19 повідомили й інші європейські країни. Зокрема, у Франції п’ята хвиля коронавірусу розпочалася “блискавичними темпами”, заявив представник уряду Габріель Атталь. Число нових випадків підскочило за тиждень майже вдвічі: якщо 13 листопада в країні за добу виявили 9,4 тис. тих, хто заразився, 20 листопада цей показник становив 17,1 тис.

На тлі зростання числа інфікованих Франція посилила антиковидні заходи. Влада повернула вимогу носити маски в громадських місцях, а також скоротила термін дії ПЛР-тесту з 72 до 24 години.

Посилили обмеження і в Австрії. З 22 листопада в країні діє жорсткий локдаун, він у тому числі стосується щеплених і перехворілих. Мешканцям дозволено виходити з дому лише для термінових покупок, на роботу та занять спортом на свіжому повітрі, а більшість громадських місць закриті.