Коронавірус: на Херсонщині бустерною дозою вакцинували понад 900 людей – головний санлікар області

UNN

У Херсонській області за останні п’ять днів кількість щеплених бустерною дозою від коронавірусу досягла понад 900. Про це в ефірі "Радіо Свобода" повідомив головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич, передає УНН.

Цитата

“На сьогоднішній день кількість щеплених бустерною дозою в Херсонській області складає понад 900 осіб. Херсонська область посідає по кількості бустерних доз займає третю позицію зверху, тобто ми одні з найкращих, хто це питання вирішує”, — відзначив він.

Деталі

За його словами, було багато звернень до Міністерства охорони здоров’я України дозволити щеплення бустерною дозою саме медиків. Зараз у регіоні щеплення роблять чотирьома вакцинами — AstraZeneca, Pfizer, Moderna, CoronoVac (Sinovac), всі вони є в наявності, запевнив Ромаскевич.

Всього, за його даними, зараз в Херсонській області вакциновано від коронавірусу 40% населення.

Доповнення

В Україні триває 5-й етап кампанії з вакцинації проти COVID-19, на якому щепитися можуть усі охочі українці віком від 18 років.

13 грудня в Україні була введена додаткова доза вакцини для людей з важкими супутніми хворобами. Щеплювати нею почали 16 грудня.

22 грудня у МОЗ повідомили, що Україна вводить ревакцинацію — бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для медичних працівників та працівників будинків інтернатного типу. Щеплювати нею почали 24 грудня.

На усіх щеплених поширили бустерну вакцинацію 6 січня.