У двох громадах Прикарпаття можуть посилити карантин, бо більшає хворих на коронавірус

Бліц-інфо

Про це сьогодні під час чергової селекторної наради голови облдержадміністрації повідомив генеральний директор ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ», головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук.
За словами Савчука, за минулий рік ріст захворюваності на COVID- 19 більший за попередній рік майже у два рази. Найбільшу кількість хворих у 2021 році зафіксовано в листопаді - 1454 випадки протягом доби. Протягом минулого року було зафіксовано 2293 летальних випадки, що на 2,8 раза більше ніж в попередньому році. Також в три рази зросла й захворюваність серед дітей - 4882 випадки протягом року.
Протягом першого тижня 2022 року спостерігається ріст захворюваності.
"Зростання захворюваності на COVID-19 фіксується в п’яти районах нашої області, винятком є Верховинський район. Таким чином зростання захворюваності становить: Івано-Франківський район 27,1%, Надвірнянський район - 21,7%, Косівський район -22%, Коломийський-71%, Калуський-71%”,- каже Руслан Савчук
Крім того, головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук зазначає, що найбільший ріст захворюваності спостерігається у двох територіальних громадах області, Долинській та Коломийській.
«Спостерігаючи за ситуацією з COVID-19 в області зафіксовано, що в Коломийській та Долинській ОТГ фіксується ріст захворюваності серед населення. Сьогодні мною, як головним державним санітарним лікарем області, внесено Подання щодо можливості розгляду на комісії ТЕБтаНС введення додаткових протиепідемічних заходів на території цих двох територіальних громад з метою локалізації поширення вірусу»,- говорить головний державний санітарний лікар області.
Головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук, вкотре закликає всіх краян дотримуватися всіх карантинних обмежень, берегти своє здоров‘я та здоров‘я своїх близьких, адже COVID-19 продовжує активно циркулювати на території області та країни зокрема.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!