Експерти назвали два нові симптоми штаму «Омікрон»

NTA

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) зазначили, що виявлений у листопада 2021 року новий штам коронавірусу «Омікрон» має два нові симптоми – це блювота та діарея.

Про це повідомляють на сайті ВООЗ.

Експерти зауважили, що «Омікрон» стає домінуючим варіантом Covid-19 у світі.

Медики закликали звертати особливу увагу на появу задишки, утрудненого дихання, стомлюваності, болю у м’язах або тілі, головного болю, болю у горлі, закладеності носа чи нежиті. Ці сигнали, за їхніми словами, можуть допомогти вчасно розпізнати наявність інфекції.

«Також деякі хворі скаржаться на діарею або блювоту, які змушують їх часто користуватися туалетом», – зазначають у ВООЗ.

Лікарі зазначили, що зазвичай такі симптоми супроводжуються високою температурою, частим кашлем, а також втратою або зміною нюху або смаку.

Вони також зауважили, що люди, які перехворіли на інший штам Covid-19, не захищені від «Омікрону».

«Всім необхідно дотримуватися всіх необхідних заходів безпеки та у разі підозри на появу інфекції звернутися за медичною допомогою», – зазначили вони.

Нагадаємо, що у Всесвітній організації охорони здоров’я пояснили, хто піддається найбільшому ризику зараженню новим штамом «Омікрон». До цієї групи входять невакциновані, люди похилого віку та ті, що мають супутні захворювання.