У Канаді для невакцинованих громадян запровадять податок у розмірі щонайменше 100 доларів

Факты и комментарии

Влада канадської провінції Квебек має намір запровадити податок для тих, хто відмовляється вакцинуватися від коронавірусу без поважних медичних причин. Як повідомляє видання Daily Mail, сума, яку мають намір стягувати з нещеплених громадян, становитиме не менше 100 канадських доларів (близько 80 американських).

«Вакцина — це ключ до боротьби з вірусом», — заявив прем'єр-міністр Квебека Франсуа Лего. Він зазначив, що у провінції близько 10 відсотків населення досі не щеплено.

У Греції з середини січня запроваджують штрафи у розмірі 100 євро на місяць для людей від 60 років, які досі не зробили бодай одного щеплення від ковіду. В Австрії нещодавно заявили, що для тих, хто нехтуватиме обов'язковою вакцинацією, яка оголошена з лютого, штраф складе 3600 євро. А в Італії невакциновані жителі віком 50 років й старші з середини лютого мають виплатити штраф до 1600 євро, якщо з'являться на своєму робочому місці.

Раніше «ФАКТИ» писали — У Чехії та Бельгії пройшли масові акції протесту проти обов'язкової вакцинації від коронавірусу.

Фото Pixabay