Німеччина не дозволяла в’їзд туристам з України без вакцинації

Sundries

Влада Німеччини не дозволяла в’їзд туристам з України, які не пройшли вакцинацію від коронавірусу.

Деякі ЗМІ та аеропорти почали повідомляти, що невакциновані мандрівники тільки з тестом можуть полетіти з України до Німеччини. Як джерело інформації вони називали консульську службу МЗС України.

Така інформація з’явилася після того, як німецький Інститут Роберта Коха виключив із 9 січня Україну зі списку країн підвищеного ризику.

Проте цього замало, щоб невакциновані українські мандрівники могли полетіти до Німеччини.

Список країн поза Євросоюзом, поїздки з яких дозволені для туристів без щеплень, публікує міністерство внутрішніх справ Німеччини.

Німецька влада днями оновила список — виключила з нього з 9 січня Аргентину, Австралію, Бахрейн, Катар, Кувейт, Руанду, Уругвай та ОАЕ через зростання в них захворюваності на COVID-19. Проте при цьому до оновленого списку не включили Україну.

Станом на 11 січня до нього входять: Чилі

Колумбія

Гонконг

Індонезія

Макао

Нова Зеландія

Перу

Саудівська Аравія

Південна Корея

Тайвань Невакциновані туристи можуть вирушити до Німеччини лише з цих міст та країн за умови, що зроблять ПЛР-тест або тест на антиген.

Пасажирів без щеплень, які куплять авіаквитки та захочуть полетіти до Німеччини, просто не пустять у літак. Невакциновані мандрівники можуть вирушити з України до Німеччини лише у випадку, якщо мають невідкладні справи, що входять до схваленого переліку винятків.