Розширення програми «єПідтримка» на медикаменти перенесли на кінець січня 2022 року — Мінекономіки

Finance.ua

Розширення дії програми «єПідтримка» на придбання медикаментів планується на кінець січня 2022 року — саме тоді вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 гривень на купівлю ліків.

Про це повідомили у відділі зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації Мінекономіки на запит The Page.

Читайте також: Держава має намір підтримати найбільш постраждалі галузі, – Шурма

Дату, коли буде надано таку можливість, знову перенесли. Спочатку запуск програми «єПідтримка» для придбання ліків було призначено на середину січня, пізніше — на другу половину січня.

За оцінками Національного банку, «тисячу Зеленського» витратять на ліки не більш як 2,5 млн людей. Отже, сума, витрачена в аптеках у рамках програми «єПідтримка», не перевищить 2,5 млрд грн упродовж найближчих 4 — 6 місяців.

Зазначимо, що не всі громадяни одразу подали заявки на грошову компенсацію, а строк використання отриманих коштів за відповідною програмою становить 4 місяці.

Нагадаємо, що 1000 грн не можна буде зняти в банкоматі, переказати на іншу картку або поповнити рахунок. Гроші можна буде витратити впродовж чотирьох місяців із моменту отримання. Якщо ви цього не зробите, вони повернуться державі. Так, «тисячу Зеленського» можна буде витратити на послуги бізнесу, що найбільше постраждав під час пандемії: