Додаткова свобода подорожей для українців: Азербайджан скасував обмеження, що діяли з 2020 року

Факти ICTV
Азербайджан скасував обмеження для громадян України, які діяли з березня 2020 року, дозволивши в'їзд вакцинованим мандрівникам.Азербайджан скасував обмеження для громадян України, які діяли з березня 2020 року, дозволивши в'їзд вакцинованим мандрівникам. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба. - Додаткова свобода подорожей для громадян України: Азербайджан скасував обмеження, які діяли з березня 2020, і відкрив повітряні кордони для українців. Це означає більше можливостей для подорожей, бізнесу та туризму, - написав він.

Додаткова свобода подорожей для громадян України: Азербайджан скасував обмеження, які діяли з березня 2020, і відкрив повітряні кордони для українців. Це означає більше можливостей для подорожей, бізнесу та туризму. Всі умови в’їзду до Азербайджану???? https://t.co/8RkEzCg6Yk

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) January 13, 2022 Тепер українцям, які вакциновані проти коронавірусу, під час подорожі повітряним транспортом необхідно надати у прикордонних пунктах пропуску документ, що підтверджує повний курс (дві дози чи одна доза у разі щеплення вакциною Johnson & Johnson) будь-якої вакцинації проти коронавірусу, а також сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту за 72 годин до вильоту. Зазначається, що не можна в’їхати в країну за сертифікатом вакцинації в додатку Дія. Також не можна в’їхати в країну за паперовим свідоцтвом ВООЗ (жовтий сертифікат), виданим сімейним лікарем. Нагадаємо, Чорногорія змінила вимоги для в'їзду іноземних туристів на територію країни. Туристичний сервіс Momondo склав рейтинг країн, ідеальних для поєднання подорожей та роботи. Так, найкращим місцем для такого стилю відпочинку виявилася Португалія. Так, до списку увійшло 111 країн — експерти оцінювали їх за 22 критеріями у 6 категоріях: подорожі, ціни, здоров’я та безпека, віддалена робота, розваги та погода.