ВООЗ схвалила два препарати для лікування COVID-19: які саме

Новини.LIVE

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила два нові препарати, які допомагають у лікуванні COVID-19. Йдеться про “Баріцитиніб” та “Сотровімаб”.

Про це повідомляє The Guardian.

Читайте також: У МОЗ назвали головні особливості нового штаму коронавірусу "Омікрон"

Ліки від коронавірусу

Так, “Баріцитиніб” є препаратом для артриту, однак його використовували для лікування пацієнтів у тяжкому або критичному стані. Застосовували його разом із кортикостероїдами, що призвело до покращення показників виживання. Крім того, знизилася кількість осіб, які потребують підключення до ШВЛ.

Також коронавірусом тепер дозволяється лікувати синтетичними антитілами “Сотровімаб”. Препарат призначають пацієнтам, в яких найвищий ризик госпіталізації, але з легким перебігом хвороби. Зокрема, йдеться про людей з імунодефіцитом, хронічними захворюваннями та людей похилого віку.

Варто зазначити, що у ВООЗ ефективність “Сотровімабу” називають “досі незрозумілою”. Для людей без ризику госпіталізації його користь була низькою.

Інші новини про коронавірус:

Управління з контролю за харчовими продуктами та ліками США включило у відомості про вакцину Johnson & Johnson від COVID-19 новий рідкісний побічний ефект. Подробиці - у матеріалі.