Знову зріст захворюваності: статистика COVID-19 в Одеській області на 14 січня

Новини.LIVE

За добу 13 січня в Україні зафіксували 10 476 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, в Одеській області коронавірус виявили у 516 осіб.

Про це свідчать дані МОЗ України.

Читайте також: "Тяжкість зберігається, щеплені хворіють" - лікарка розповіла про "Омікрон" в українських реаліях

Епідеміологічна ситуація в Одеській області

За добу 13 січня в Україні зафіксовано 10 476 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 663, медпрацівників – 241).

В Одеській області захворіло 516 осіб, внаслідок COVID-19 померли троє пацієнтів. За добу станом на 13 січня одужало 586 осіб.

Показники захворюваності в інших областях

Коронавірус в Україні: що відомо

У Раді національної безпеки і оборони України ще наприкінці грудня 2019 року вперше звернули увагу на події в китайському Ухані, де було виявлено коронавірус. Тоді, за словами секретаря РНБО Олексія Данілова, про цей вірус ще ніхто не говорив.

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила два нові препарати, які допомагають у лікуванні COVID-19. Йдеться про "Баріцитиніб" та "Сотровімаб".

У Міністерстві охорони здоров'я України тим, хто отримав курс щеплень CoronaVac, радять вводити бустерну дозу препаратом Pfizer. Однак, бажаючим пройти ревакцинацію CoronaVac також не заборонено.