Мій пеніс зменшився! Чоловік із США поскаржився на неочікуваний наслідок Covid-19

Факти ICTV

Чоловік із США поскаржився на зменшення розміру пеніса через коронавірус.30-річний американець стверджує, що після того, як він перехворів на коронавірус, його статевий член зменшився на 1,5 дюйма (3,81 см). За словами фахівців, цей наслідок захворювання можливий і його не можна виправити.

Чоловік анонімно розповів, що у липні 2021 року інфікувався, і хворів у тяжкій формі, лікувався у лікарні.

Після того, як його виписали, у нього деякий час фіксувалася еректильна дисфункція. Пізніше цю проблему вдалося вирішити за допомогою лікарів. Також чоловік скаржився на зміну розміру члена, і це поки що не вдалося виправити.
- Мій пеніс зменшився. До того, як я захворів, розмір був більший за середній, не величезний, але, напевно, більше, ніж зазвичай. Тепер я втратив близько півтора дюйма і став помітно нижчий за середній, - стверджує чоловік.
За словами чоловіка, це значно вплинуло на його впевненість у своїх силах у ліжку.

Зміна розміру статевого члена після коронавірусу може відбуватися через пошкодження кровоносних судин, еректильну дисфункцію, кажуть фахівці.
- Це правда, що еректильна дисфункція призводить до скорочення. У вас є період часу, коли пеніс не витягується, коли він не наповнюється кров'ю, і це може призвести до рубцювання та скорочення пеніса, - зазначає доктор медицини, уролог з Портленда (США) Ешлі Вінтер.

Однак це можливо, якщо причина фізіологічного характеру. Психологічні причини еректильної дисфункції, як-от занепокоєння через сексуальну активність або депресія, не пов'язані зі зменшенням статевого члена.

Водночас, як повідомив чоловік, лікарі йому сказали, що ситуацію не вийде виправити.

У липні 2021 року 17-річна дівчина з Осло (Норвегія) розповіла, що щепилась від Covid-19 вакциною Pfizer і після цього вона помітила, що її груди збільшилися на один розмір. Водночас фахівець зазначив, що груди можуть здаватися більшими через збільшення лімфатичних вузлів.

Джерело: The Sun