Азербайджан дозволив в’їзд вакцинованим українцям

iViche

Відтепер для подорожей потрібен ковід-сертифікат та негативний ПЛР-тест

Азербайджанська Республіка скасувала в’їзні обмеження для громадян України, що діяли майже рік. Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Додаткова свобода подорожей для громадян України: Азербайджан скасував обмеження, які діяли з березня 2020, і відкрив повітряні кордони для українців. Це означає більше можливостей для подорожей, бізнесу та туризму», – написав він.

Згідно з даними tripadvisor.mfa.gov.ua, відтепер подорожуючим необхідно надати у прикордонних пунктах пропуску документ, що підтверджує повний курс (дві дози або одна доза у разі щеплення вакциною Johnson&Johnson) будь-якої вакцинації проти COVID-19, а також сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин до вильоту.

Читати також: МОЗ змінило правила комбінування антиковідних вакцин

Окремо зазначається, що азербайджанські прикордонні служби не приймають сертифікати у додатку «Дія» та паперові свідоцтва ВООЗ (жовті сертифікати), видані сімейним лікарем. Подорожуючі повинні надати роздрукований паперовий сертифікат з QR кодом із «Дії».