В Україні схвалили випробування препарату від коронавірусу

META

В Україні дозволили випробовувати лікарський засіб від Covid-19. Відповідний наказ №62 опублікований на сайті МОЗ та підписаний заступником міністра охорони здоров'я Олександром Комаридою.

Як зазначено у додатку до документа, йдеться про порошок альтеплазу. Крім того, випробуванням піддадуть розчинник, на основі якого готують розчин для ін'єкцій/інфузій.

Буде проведене рандомізоване дослідження, після якого визначать ефективність та безпеку ліків. Дослідники з'ясують, чи можна їх рекомендувати для щоденного внутрішньовенного застосування курсом до п'яти діб, як доповнення до стандартного лікування від Covid-19.

Клінічні випробування збираються проводити у двох лікарнях. Так, базою для досліджень стане відділення терапії №1 Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківської міської ради. Також випробовувати ліки мають намір у блоці інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №17 виконавчого органу Київської міської ради.

Раніше ми писали, що ВООЗ схвалила два нові препарати для лікування коронавірусу. Препарати для лікування Covid-19 пройшли клінічні випробування та показали гарний результат.