На Миколаївщині за останню добу склали сім протоколів на порушників умов карантину

Миколаївська правда

За минулу добу проведено 128 перевірок щодо виявлення об’єктів, які працюють з порушеннями умов карантину. За минулу добу в Миколаївській області робочими групами було проведено 128 перевірок, а саме: 91 заклад торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, 14 закладів громадського харчування, 2 агропродовольчих ринки, 4 аптеки/оптики, 12 салонів краси/перукарень, 1 фітнес-клуб та 4 інших об’єкти.

За результатами перевірок виявлено 7 об’єктів, що працювали з порушеннями, складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення, надано 4 приписи про усунення порушень.

Нагадаємо, що ці робочі групи створено органами місцевого самоврядування створено робочі групи із залученням фахівців Держпродспоживслужби, Національної поліції України, тощо, щодо перевірки суб’єктів господарювання всіх форм власності по дотриманню ними профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів, створення умов для миття та антисептичної обробки рук. На території Миколаївщини створено та працює 29 таких груп.