В Італії вводять самотестування для вакцинованих від Covid-19 громадян

META

В італійському регіоні Емілія-Романья з 17 січня діятиме новаторська система самотестування на коронавірус. Ініціатива вводиться для повністю вакцинованих людей і покликана спростити їм життя.

Щоб провести тест, пацієнти мають взяти мазок із носа. У разі негативного результату жодних дій робити не потрібно. Якщо тест позитивний, треба завантажити його у електронну медичну картку.

Людина з позитивним тестом має залишатися на самоізоляції на зазначений нормами термін. Після цього йому доведеться здати ще один тест – ізоляція закінчується, якщо він негативний.

Влада регіону хоче дозволити "самотестуватися" лише тим, хто одержав бустерну дозу Covid-препарату, перед тим вакцинувавшись двічі. Нещеплені італійці не зможуть скористатися цією послугою. Якщо досвід Емілії-Романьї виявиться позитивним, систему, ймовірно, запровадять і в іншій частині країни.

Раніше ми писали, що уКанаді суд заборонив батьку бачитися з сином через відсутність Covid-щеплення. Суд у канадській провінції Квебек вирішив, що через відсутність щеплення батько наражає дитину на небезпеку.