Без частини голови та ніг: на кладовищі в Одесі знайшли покинутих пацієнтів психлікарні. ВІДЕО

Чоловіки кажуть, що їх вивіз і покинув на цвинтарі санітар медзакладу.

На Другому Християнському кладовищі Одеси знайшли трьох людей з інвалідністю, які стверджують, що їх вивезли туди з Одеського обласного медичного центру психічного здоров'я, розташованого приблизно за 7 км - на вулиці Академіка Воробйова, 9.

4 червня постраждалих виявив письменник Сергій Бакуменко. На своїй сторінці у Facebook він розповів, що в одного з чоловіків немає половини голови, у другого немає обох кінцівок ніг, а третій пересувається поповзом.

За його словами, люди були голодні та перелякані, інформує UAINFO.org.

Чоловіки говорили, що їх привезли на кладовище з психіатричної лікарні та покинули там.

"Ми з лікарями і поліцейськими вчора стояли, і у нас у всіх в очах стояли сльози. Ми спочатку не вірили цим людям, тому що було видно, що ці люди не в собі. Вони були як наївні діти, але вони постійно повторювали, що їх вивезли на кладовище санітари з психлікарні на Воробйова, 9. Один з цих нещасних згадав, що коли він запитав санітара, куди їх везуть, то той зі сміхом їм відповів: "На розстріл!", - розповів Бакуменко.

Він також повідомляв, з неофіційних джерел підтверджується, що ці троє справді є пацієнтами тієї лікарні.

"Вони дійсно не в собі. Інших розвезли по домівках, а у цих трьох дому немає, і їх просто викинули як сміття. Але розбиратися в цьому повинна поліція", - зазначав письменник.