У центрі Києва через ремонт у сусідів жінці на голову обвалилася стеля (ВІДЕО)

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на ТСН.

Інцидент стався в будинку на вулиці Саксаганського, побудованому в 1897 році. Шматки штукатурки впали на пенсіонерку. Її чоловік встиг зреагувати і вибігти з кімнати. Жінку відвезли до лікарні і діагностували в неї забої.

За словами чоловіка постраждалої, він ліг перепочити в спальні і почув гучний шум з квартири зверху, де сусіди роблять ремонт. Він показав дружині тріщини, які почали з'являтися на стелі, і в цей момент шматок штукатурки впав їй на голову з висоти 4-х метрів. Удар був настільки сильним, що зламалося ліжко.

Квартиру поверхом вище близько півроку тому придбав громадянин Італії, який наразі робить там ремонт. За словами сусідів, в приміщеннях знесли всі перегородки і залишили тільки несучі стіни, після цього стеля в квартирі нижче покрилася тріщинами.

Юрист власника квартири, в якій проводять ремонт, заглянув до постраждалих і заявив, що, якщо причиною обвалення визнають ремонтні роботи, то власник виплатить компенсацію за матеріальну та моральну шкоду. Юрист наголосив, що у нового власника є всі документи, що дозволяють ремонт.

Водночас, київський архітектор Георгій Духовичний стверджує, що ніяких дозволів влада Києва не давала, адже будинок є історичною цінністю, а будь-які вібрації можуть його зруйнувати. Поліція та архітектурна служба можуть відкрити проти забудовника кримінальне провадження.

"Вони всі будуть винні в тому, що знищили історичні стелі. Тепер грошей не вистачить, щоб усе це компенсувати, я можу гарантувати", – сказав він.

Нагадаємо, у Київраді дозволили знести історичний особняк на Грушевського. На його місці збудують готель-хмарочос.