На Запоріжжі директорка ферми підробила підпис власника землі на орендних документах

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора одного з товариств, розташованого на території Павлівської ОТГ за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України), повідомляє Відділ інформаційної політики прокуратури області.

За даними слідства, директор суб’єкта господарювання підробила підпис власника земельної ділянки у заяві про державну реєстрацію договорів оренди земельної ділянки із земель приватної власності, суборенди земельної ділянки із земель приватної власності та у Поземельній книзі. У подальшому документи з підробленими підписами надала до районного відділу Держкомзема для здійснення відповідної держреєстрації вказаних цивільно-правових угод.

У такий спосіб підозрювана продовжила строк користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення загальною площею понад 9 га без відома її власника. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Відділення поліції № 2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.