Столична митниця виявила півсотні діамантів у трьох посилках із США

Понад півсотні кольорових діамантів прибуло в Україну з американського Балтімора в треб посилках, які прямували адресатам у Дніпрі та Києві. Всього "колекція", виявлена в постових відправленнях "потягнула" майже на 12 тисяч доларів США.

Про це повідомили у вівторок, 8 червня, повідомила митна служба України. У посилках знаходився 61 діамант. Так, в "колекції" були в тому числі два жовтих каменів (вартістю 5,3 тисячі доларів США) і три безбарвних (2,9 тисячі доларів США), а також два Діаманти незвичайного небесно-блакитного кольору з зеленим відтінком.

У деклараціях до посилок було зазначено, що в них знаходяться "розподільники документів" вартістю 0 доларів США. Камені були виявлені при огляді поштових відправлень. Камені лежали в коробках в зіппакетах з рукописними позначками, характерними для дорогоцінних каменів.

Маса найбільшого каменю - 1,07 карата, а його лінійні вимірювання - 6,51х6,47х4, 14 мм.

Київською митницею в усіх випадках складено протоколи про порушення митних правил ст. 472 Митного кодексу України. Діаманти вилучено. Їх загальна орієнтовна вартість-11,6 тисячі доларів США (319 тисяч гривень).

Раніше повідомлялося, що в Україні правоохоронці виявили спробу незаконного ввезення прекурсорів, що міститься в товарі, позначеному як "затверджувач для фарб". Як виявилося, "затверджувач" більше, ніж на половину складався з ацетону і толуолу, заборонених в країні до перевезення, вивезення і ввезення.

Раніше повідомлялося, що співробітники митного поста Ягодин Волинської митниці під час огляду вантажу гуманітарної допомоги виявили дві тонни незадекларованого товару. Вантаж прямував в одну з благодійних українських організацій.

Ще повідомлялося раніше, волинські митники у двох автомобілях виявили партію нового одягу, яка в супровідних документах значилася на "гуманітарна допомога". На одязі були збережені всі бирки та навіть цінники.

Також повідомлялося, що київська митниця припинила спробу ввезення в Україну дорогоцінних каменів на суму 10,7 тисячі доларів США. Як виявилося, в одній з бандеролей з Балтімора (США) були заховані 5 огранованих каменів масою від 0,18 до 3,02 карат.