Співробітникам держпідприємства НАНУ повідомили про підозру у виготовленні фальсифікованого алкоголю на більш ніж 1,3 млн грн

Столичні правоохоронці повідомили про підозру організованій групі у складі трьох осіб, що працюють у структурі Національної академії наук України, яких було викрито у виготовленні фальсифікованих алкогольних напоїв з метою збуту (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України), повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури у вівторок.

"Згідно з матеріалами слідства, в період із серпня 2020 до лютого 2021 року учасники організованої групи, будучи службовими особами ДП "Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук" НАН України та використовуючи приміщення держпідприємства і спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їх подальшого збуту під виглядом відомих брендів", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що учасники організованої групи незаконно виготовили понад 5 300 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв й отримали більше ніж 1,3 млн грн "прибутку".

"Проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об'єктивне дослідження обставин кримінального провадження", - наголошують у прокуратурі.