Сама вибила банку зі сметаною із рук, - костопільчанка розповіла свою версію конфлікту з бабусею

Минулого тижня мережу сколихнула новина про те, що в місті Костопіль жінка розбила об голову пенсіонерки банку зі сметаною, яку старенька продавала біля її салону.За фактом умисного нанесення легкого тілесного ушкодження поліція розпочала досудове розслідування. Більше про це тут:Конфлікт через стихійну торгівлю: за справу про удар банкою по голові пенсіонерці в Костополі взялась поліція.

Учора власниця закладу Аля Муха опублікувала відео, де розповіла про свою версію події, що трапилась.

Так, за словами жінки, бабуся декілька днів її провокувала - ображала рідних, її, сварилась через рекламу.

Почалося все з того, що ми виставили рекламу свою, а там, бачте, вона поставила свій товар. Я ніколи не була проти, щоб люди торгували там цибулею і зеленню і молочними продуктам. Так само там купую і товар, і все. Вона відсунула нашу рекламу і цього хлопчини, що айфонами торгує, так само відсунула рекламу. Я почула крик на вулиці. Я вбігаю, а вона до цього хлопця кричить: Та ти чорт, ти що там виставив цю рекламу, тут і так немає місця пройти. Вона не говорить, як я зараз говорю, вона матюкається, кричить, обзиває, як будто в неї немає клепки взагалі, - розповідає Аля Муха.

Після цього, каже жінка, зайшла в салон. Однак, бабуся продовжила обзивати. Врешті в неї увірвався терпець і вона викликала поліцію.

Ця жінка, я навіть не знаю, як її звати, вона оставила свій товар і втікла. Поліція чекала десь хвилин 30. Потім мені міліціонер каже, що подзвоните, коли вона прийде, - зазначає власниця салону.

Через хвилин сорок бабуся повернулась і жінка викликала поліцію.

Вона не давала поліцейському сказать слово. Вона просто закривала йому рота, кричала, верещала, закривала рота. Дитя моє було настільки налякане її матюками, її поведінкою, - згадує власниця салону. - Він казав: Боже, яка бабка тупа. Маленьке дитя було перелякане і просило мене не йти на вулицю.

Потім жінка пішла додому, а її сестра залишилась продавати окуляри. Через певний час набрала до неї і розповіла, що бабуся обзиває їх батьків.

Після цього всього я приїхала на велосипеді. Я на її накричала. Кажу: Ти коли вже свого рота закриєш?. Я за ту сметану, той товар, ухопилась, вона рукою вибиває ту сметану і та банка відлітає їй у лобешніка і царапає її. Щоб сказати, що я побила людину - це наклеп, брехня. Там ж є камери, там все видно. Просто з мене зробили страшного тирана, - каже пані Муха.

Вона також додала, що син потерпілої два дні розшукував її і погрожував розправою.