Під Дніпром поліція знайшла тіло 8-річної дитини, яку оголосили в розшук два дні тому

На Дніпровщині сталася жахлива трагедія: зниклий 8-річний хлопчик був виявлений мертвим. Дитину знайшли в каналізаційному колекторі неподалік від місця проживання.

Про це у вівторок, 8 червня, повідомила Нацполіція Дніпропетровської області. Повідомляється, що дитина зникла 6 червня. Мати звернулася в поліцію, повідомивши, що її син пішов гуляти на дитячий майданчик ще 2 червня о 12:00 і не повернувся.

Правоохоронці негайно приступили до розшуку хлопчика. Його тіло було виявлено за допомогою службового пошукового собаки. Незрозуміло, чому мати звернулася в поліцію за допомогою знайти дитину тільки через 3 дні після його пропажі. Це належить дізнатися правоохоронцям.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне вбивство.

Також повідомлялося, що в районі Мукачева в одній з сімей сталася страшна трагедія: в результаті нещасного випадку загинула однорічна дитина. Малюк був залишений під наглядом старших дітей, поки батьки відлучилися з дому.

Також повідомлялося, що в Черкасах стався ще один випадок самогубства. Цього разу на себе руки наклав 14-річний підліток.Про це повідомив сайт телеканалу "ТСН" у п'ятницю, 28 травня. Повідомляється, що згідно з інформацією від Нацполіції, дитину знайшли повішеною 27 травня.