13-річного житомирянина шукали всю ніч, а він після виховної бесіди з батьками втік до родичів у Київ

Сімейна драма сталася у Глибочиці. На щастя, вона мала щасливий фінал.

13-річний хлопець відреагував на виховну бесіду з батьками втечею з домівки. Всю ніч рідні та поліцейські марно шукали його у Житомирі та по друзях. Зранку про раптового гостя батьків розшукуваного сповістили столичні родичі. Наразі тинейджер уже з батьками, - повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

7 червня увечері до поліції надійшло повідомлення про зникнення 13-річного підлітка з передмістя Житомира.

Жителька Глибочицької територіальної громади розповіла правоохоронцям, що після виховної бесіди пішов з дому її 13-річний син і місце перебування його невідоме. Мобільний телефон хлопець залишив удома, натомість мав із собою певну суму грошей. Самостійні пошуки батьків не дали результатів.

Для розшуку дитини особовий склад відділу поліції №1 Житомирського РУП було піднято по тривозі. До пошукових заходів залучалися кінологи та службові собаки. Упродовж ночі поліцейські відпрацьовували місця можливого перебування підлітка, зв’язувались із його друзями, перевіряли хостели та міські вокзали.

Близько 6-ї ранку наступного дня батькам хлопчика зателефонували родичі зі столиці та повідомили про несподіваного юного гостя на їх порозі.

Як з’ясувалося, підліток маршруткою дістався до Києва і самостійно розшукав у столиці родичів. Цілу ніч хлопчик провів у під’їзді їх будинку, соромлячись свого пізнього візиту. Лише уранці натиснув дверний дзвінок.

Знайду передали батькам. З родиною наразі працює ювенальний поліцейський.

Водночас правоохоронці закликають дорослих уважніше ставитись до виховання дітей. Щоразу роз’яснюйте їм правила поведінки, нагадуйте про безпеку, чого б вона не стосувалась. Під час спілкування з підлітками намагайтесь уникати конфліктних ситуацій чи суперечок. Будьте уважними та толерантними до юнацьких переживань.