Подробиці аварії на газопроводі неподалік Івано-Франківська

Як повідомили Бліц-Інфо в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області, 8 червня о 12:05 поблизу с. Клузів Івано-Франківського району на магістральному газопроводі «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці» відбулася розгерметизація без подальшого горіння.

"Станом на 13:45 спостерігається зменшення тиску витоку газу. Жертв та постраждалих немає. Підрозділами ДСНС проведено евакуацію двох мешканців з території дачного масиву, проводиться оповіщення населення. Житлові будинки на відстані 1 км та завод ПРаТ «Івано-Франківськцемент» на відстані 500 м. Проведено очеплення місця розгерметизації. Аварійною бригадою РЕМ проведено знеструмлення с. Клузів. На місці події працюють аварійні бригади «Івано-Франківськгаз» та Богородчанського ЛВ УМГ, що обслуговує даний газопровід. Від ДСНС залучено 28 осіб та 9 од. техніки", - кажуть в ДСНС

За інформацією чергового ПАТ Укртрансгаз о 13:00 перекрито аварійну ділянку (протяжністю 12,8 км). На газопостачання населених пунктів подія не вплинула. Проведено переключення подачі газу по обхідному газопроводу.

Втім, місцеві кажуть, що чули вибух. Рятувальники пояснюють, що розірвало частину газопроводу у місці переходу з землі на поверхню без подальшого горіння. На місці події працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки Нацполіції.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!