СБУ провела обшуки у засновників «Партії Шарія» через антиукраїнську агітацію

Співробітники СБУ провели обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія», причетних до розповсюдження у столичному регіоні антиукраїнської агітації.

Як повідомляє пресслужба СБУ, обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у Києві та у Бучанському районі на Київщині.

Фігуранти розповсюджували агітаційні матеріали, спрямовані на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти.

Крім того, проведено обшуки у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток,Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/188928/2021-06-08-sbu-provela-obshuky-u-zasnovnykiv-partii-shariya-cherez-antyukrainsku-agitatsiyu/