Людина з команди міського голови Запоріжжя займалася вимаганням хабарів

Правоохоронці в Запоріжжі припинили схему незаконного збагачення команди чинного міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Людину, яку затримали вчора, 7 червня називають «мерським казначеєм».

Затримання відбувалося вчора  співробітниками Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України в Запорізькій області спільно з прокуратурою. Наручники одягли безпосередньо при отриманні хабарів з підприємців, що працюють в парку «Дубовий гай». Так званий «скарбник парку» — це заступник директора КП «Дубовий гай », громадянин С.

Незважаючи на трагедію, яка сталася 8 березня 2020 року з 8-річною дівчинкою в парку «Дубовий Гай», керівництво вказаного парку, за безпосередньої підтримки і заступництва міського голови Запоріжжя Володимира Буряка — замість наведення порядку щодо забезпечення безпеки громадян — направило всі свої сили на організацію тиску на підприємців, які працюють на території Дубовки. Тиску з єдиною метою — отримання наживи і поповнення особистого бюджету шляхом вимагання хабарів за можливість торгувати та надавати послуги на території парку.

У результаті бізнес, замість того щоб дбати про якість своєї продукції та безпеки атракціонів, повиннен думати, де взяти кошти та які статті витрат скоротити, щоб виділити гроші на хабарі. У цьому контексті логічно припустити, що хабарі платять коштами, які повинні бути закладеними на забезпечення безпеки людей, що відпочивають у парку.

Нагадаємо, протягом останньго періоду хабарників з команди Буряка виявляють невперше, не так давно слідчі дії проходили в двох лікарнях міста, там виявили схеми через які медики вимагали кошти в хворих запоріжців за послуги, що є безоплатними. У схемі також фігурує ім’я депутата міськради «Єднання».