Поширення антиконституційних агіток: СБУ провела обшуки у засновників "Партії Шарія" (фото)

Служба безпеки України провела обшуки у засновників громадської організації "Партія Шарія", яких підозрюють у пропаганді зміни меж державного кордону України за допомогою поширення агітаційних агіток у Київській області, повідомляє пресслужба СБУ.

Відомо, що обшуки проводились за адресами фактичного місця проживання двох фігурантів справи: у Києві та у Бучанському районі Київської області. Під час обшуків правоохоронцям вдалось вилучити комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, банківські карти та печатку ГО "Партії Шарія".

Крім того, проведено обшуки у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру, – зазначають у Службі безпеки України.

Так, у межах кримінального провадження за частиною 1 статті 110 - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та частиною 3 статті 358 - підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів Кримінального кодексу України. Наразі щодо підозри засновникам громадської організації тривають слідчі дії, які проводяться під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури.