Студентка, що випала з вікна 7-го поверху гуртожитку, виявилась чемпіонкою України. Фото

Сьогодні, 8 червня, у Львові з вікна 7-го поверху студентського гуртожитку випала 17-річна дівчина. Загиблою виявилася спортсменка Ірина Квас.

Про смерть спортсменки у Фейсбук повідомила Львівська обласна федерація пауерліфтинга.

Дівчина являлась багаторазовою призеркою чемпіонатів України, переможницею чемпіонатів області з пауерліфтингу та жиму лежачи.

Відомо, що загибла родом з Яворівщини.

Ірина навчалась на другому курсі Техніко-економічного коледжу «Львівської політехніки» на спеціальності «правознавство».

Наразі невідомо, що стало причиною смерті дівчини.

У зв’язку з втратою, Львівська обласна федерація пауерліфтингу висловлювання щирі співчуття родині, близьким, друзям та тренеру дівчини.

“Важко усвідомити те, що відбулося, але Іра назавжди залишиться в наших серцях! Вічна пам’ять!” – йдеться у повідомленні.

Фото з Фейсбуку загиблої Ірини Квас

Фото з Фейсбуку загиблої Ірини Квас

Фото з Фейсбуку загиблої Ірини Квас

Фото з Фейсбуку загиблої Ірини Квас

Варто зазначити, що Ірина раніше навчалася у Яворівській дитячо-юнацькій спортивній школі. В 11 років вона почала професійно займатися спортом.

У свої 15 років Ірина отримала золоту медаль у чемпіонаті України. Тоді дівчина присіла зі штангою вагою 125 кілограмів, виконала жим лежачи з 65-кілограмовою штангою та станову тягу зі 130 кілограмами.

Нагадаємо, сьогодні зранку по вулиці Лисеницькій коло гуртожитку технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» знайшли тіло молодої дівчини. Як з’ясувала поліція, загибла – студентка другого курсу цього коледжу, яка вранці вистрибнула з вікна сьомого поверху. Наразі поліція розглядає версії як самогубства, так і вбивства.