АМКУ зацікавився «трубою Медведчука»

Так званою «трубою Медведчука» тепер, окрім інших, цікавиться і Антимонопольний комітет. Але не самою частиною нафтогону «Самара – Західний напрямок», а його переходом в управління «Уктранснафти». Про це інформує телеканал «Перший Діловий».

АМКУ відкрив справу про концентрацію потужностей. І поки слідчі вивчають: як так сталося, що стратегічний об’єкт опинився у приватних руках, з переходом у держвласність – теж не все гаразд.

Так, минулого тижня енергетична митниця відмовила «Укртранснафті» у підтвердженні повноважень щодо управління окремими активами «Самара-Західний напрямок». Формально – вони досі перебувають у власності Товариства з обмеженою відповідальністю «ПрикарпатЗахідтранс».

Раніше повідомлялося, що енергомитниця не довзоляє «Нафтогазу» використовувати нафтопровід «Самара – Західний напрямок».

Також ми писали, що трубопровід «Самара – Західний напрямок» після проголошення незалежності мав перейти до України на підставі правонаступництва. Однак, на заваді стали посадові особи «дочки» російської компанії «Транснафтапродукт».