СБУ провела обшуки у засновників «Партії Шарія»

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки за місцем проживання двох засновників ГО «Партія Шарія», які причетні до розповсюдження на території Київської області антиукраїнських матеріалів агітаційного характеру.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

За інформацією, обшуки були проведені за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі Київської області.

«Під час проведення процесуальних дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти», — повідомили у відомстві.

Крім того, правоохоронці також провели обшуки у типографії, яка знаходиться у місті Вінниця, де представники вказаної громадської організації друкували агітаційні листівки та іншу продукцію, спрямовану на протиправну діяльність.

Зазначається, що наразі тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва в межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.